Home
Про нас
     Виробництво
     Формула успіху
Продукція
     А – Я
     ATC
     Реєстрація
     Досліди
     Публікації
Збутова мережа
Вакансії
Фармаконагляд
Контакти

ukr rus 

Виробництво

В будь-якій справі є свої маленькі секрети і таємниці! Деякі з них ми готові відкрити. Основою інфузійних розчинів є спеціально очищена вода. Досягнення високих показників апірогенності води можливе лише за наявності сучасної системи водопідготовки. Цю проблему ми успішно вирішили завдяки застосуванню установки зворотнього осмосу німецької фірми “Rochem”. Кожна партія сировини, з якої виготовляються інфузійні розчини, проходить вхідний контроль у лабораторіях відділу контролю якості. Всі субстанції зареєстровані в Україні, їх якість відповідає діючим Європейській, Британській та Японській Фармакопеям. Використання сировини всесвітньо відомих виробників таких, як “Biotika”, Словаччина; “Roquette”, Франція; “Salinen”, Австрія; “ISP International Corp.”, США; “Merck”, Німеччина; “Purac Biochem BV”, Нідерланди, є гарантією якості препаратів, які ми виготовляємо.

Перед розливом розчин проходить багатоступеневу систему стерилізуючої фільтрації, яка обладнана комплектуючими провідних світових компаній “Pall” та “Sartorius”. Процес відбувається в спеціальних приміщеннях найвищого класу чистоти А – “чистих приміщеннях”. Одна із основних вимог GMP - наявність "чистих приміщень" в критичних точках технологічного процесу. Комплекс “чистих приміщень” - це триступенева система очищення повітря, яка дозволяє уникнути забруднення інфузійних розчинів мікроорганізмами, пірогенами та іншими частками, які можуть бути небезпечними для життя людини. Після цього кожна пляшка з препаратом укупорюється стерильною пробкою та закатується ковпачком. Для кожного найменування продукції, щоб уникнути підробки та фальсифікації, ми запровадили спеціальний розпізнавальний колір препарату на етикетці, який дублюється також відповідним кольором ковпачка.

Крім того, кожна серія лікарського засобу проходить обов'язковий контроль згідно аналітичної нормативної документації в лабораторіях заводу. На підприємстві працюють хімічна, мікробіологічна, фармакологічна лабораторії, відділ контролю якості та відділ по забезпеченню якості. Лабораторії обладнані сучасними приборами, які дозволяють проводити всі необхідні аналізи та види контролю. Кожна серія розчинів проходить тести на стерильність, пірогенність та токсичність. Існуюча система контролю якості здійснює всі передбачені аналітичною документацією дослідження та аналізи, не допускає готову продукцію до використання, якщо її якість визнано незадовільною. Ця система постійно удосконалюється з врахуванням вимог GMP: проводиться реконструкція лабораторій, оновлення обладнання.